Jdi na obsah Jdi na menu

2013/10 WES Debrecen

Zdravím všechny účastníky zájezdu...

V této galerii najdete již téměř všechny obrázky z nezapomenutelného víkendu v Debrecenu. Téměř všechny... Na jeden výjimečný byla vyhlášena kvalifikace! Po jejím splnění se zcela jistě zaplní i poslední políčko náhledu tohoto fotoalba.

Obrázky jsou volně ke stažení. Předpokládám, že je budete používat pro své soukromé účely a nebudou zneužity k jiným komerčním účelům mimo propagace Vašeho=našeho obchodu (v opačném případě si dovoluji vyhradit obvyklá autorská práva).

Rozlišení obrázků kvůli velikosti souborů je omezeno na cca 1200x800 bodů, které je sice dostatečné pro monitor počítače, nicméně pro tisk kvalitního obrázku je nutné rozlišení vyšší. Pokud by si někdo chtěl tisknout fotografie větší, než pohlednicové, napište mi číslo obrázku a já Vám upravím a pošlu mailem nebo přes Skype (pokud by to bylo více souborů) foto v plném rozlišení.

Užijte si zábavu a připomeňte si atmosféru, náladu, emoce a energii víkendového semináře...

Jiří

P.S.
Ještě drobná poznámka ke kvalitě detailních fotografií mluvčích na pódiu:
Vzhledem k požadavku organizátora nerušit vystoupení mluvčích fotografováním, jsou všechny obrázky pořízeny z velkoplošné projekce, což se, bohužel, nutně projevuje na technické kvalitě obrázků. Jsem však přesvědčen, že i tyto obrázky patří do mozaiky našich vzpomínek...

P.S. II
Poslední fotografii jsem přidal pro její výjimečnost. Je z fotoaparátu Petry Dubné, které děkuji za laskavé svolení s jejím uveřejněním.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vzpomínky na nádherný víkend.

(irena Železná, 7. 10. 2013 22:17)

Moc pěkné fotky.

Návrat ztraceného syna :o)

(Ladislava Křešťáková, 7. 10. 2013 15:34)

Jsem moc ráda, že jsi byl s námi na WESU a podpořil tým. Jsi skvělý. Moc si tě vážím. GO DIAMOND!!!