Jdi na obsah Jdi na menu

2014/10 WES Debrecen

Vážení návštěvníci a uživatelé,

máme za sebou další z nezapomenutelných víkendů. Těm z Vás, kteří jsou zvyklí na desítky, až 100+ obrázků se tentokrít (a dozajista i napříště) musím omluvit. Vyšší prioritou pro mě nadále bude práce na vlastním projektu.

Obrázků bude ubývat úměrně k růstu mého vlastního obchodu a zaměření bude, pochopitelně, na vlastní skupinu.

Mohu si to dovolit. Je tu dnes již dost a dost talentovaných fotografů a zdá se, že se našly i další cesty ke zveřejnění a zlepšení dostupnosti jejich obrázků.

Samozřejmě neodmítnu žádnou žádost o vyfotografování kohokoliv jiného z celého našeho týmu . 

Tak, jak roste náš obchod, rostou i naše skupiny. Tomuto vývoji je třeba přizpůsobit i jeho dokumentaci.

Moje obrázky budou i nadále dostupné všem, jen na nich asi do budoucna nebudou úplně všichni. Těm, kteří se na nich neobjeví, se omlouvám. Nestíhám je poznávat...

Jiří

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

WES

(Ladislava Křešťáková, 21. 10. 2014 9:22)

Úžasný WES, úžasné zážitky a úžasný fotograf...............................Díky moc Jirko za nádherné fotečky. Myslím si, že spoustě obchodních partnerů se vrátí vzpomínky na nezapomenutelnou víkendovou, evropskou konferenci :-)

Laďka

Re: WES

(Jiří Franta, 21. 10. 2014 10:14)

Laďko,
děkuji za Tvoje laskavé ocenění a uznání, vždy si jej neobyčejně vážím. Ty fotky mohou být jen takové, jaký byl víkend. Pokud na něm vzplanou emoce, mohu je zachytit a občas se to podaří - pokud tam nejsou (ale to se ještě nestalo), není co fotit.
Jsem rád, že mohu prodloužit prožitek víkendu i na dny všední a šedivé. Snad z mých fotek dokážete dočerpat a obnovit víkendovou energii...